Magazyn “Brief” dostępny na tabletach z systemem operacyjnym Android!

15 February 2012

„Brief” zwiększa zasięg na tabletach. Od 16 lutego 2012 roku jest dostępny już nie tylko na iPadzie, ale również na tabletach z systemem Android.

Z tej okazji cena bieżącego wydania to 5,90 zł. „Brief“ to pierwszy polski miesięcznik umożliwiający zakup poszczególnych wydań dzięki usłudze Google Wallet, która pozwala na dokonanie zakupu w prosty sposób z wykorzystaniem karty płatniczej.

„Możliwość wydania ‘Briefu’ na kolejnej platformie umożliwia nam rozwiązanie Adobe Digital Publishing Suite. To zaawansowane, ciągle rozwijane narzędzie pozwalające na przygotowanie aplikacji na różne platformy jak iOS, Android, Playbook i Kindle Fire“ – mówi Kinga Dyakowska z Optizen Labs, odpowiedzialna za wydania tabletowe magazynu „Brief“.

„Dla ‘Briefu’ to kolejny przełom. Dzięki temu po raz kolejny zwiększamy nasz zasięg i możemy dotrzeć do jeszcze większej liczby czytelników” – mówi Grzegorz Kiszluk, prezes zarządu wydawnictwa AdPress.

Niezmiennie, poza wydaniem „androidowym”, można czytać „Brief” w druku oraz na iPadzie.
Aplikację dla androidowych tabletów można znaleźć wpisując w Android Market słowo „Brief“ lub korzystając z poniższego linku:
Pobierz BRIEF z Android Market