Optizen Labs przygotował aplikację “Blondynka na językach” dla wydawnictwa G+J

15 March 2012

Bestsellerowy, autorski kurs nauki języków obcych, sprzedany w ciągu kilku miesięcy w ponad pół miliona egzemplarzy, pojawił się w Apple Store. To kurs języka angielskiego dla osób początkujących jak i bardziej zaawansowanych oparty o zupełnie nową, autorską metodę uczenia Beaty Pawlikowskiej.
Uczy przede wszystkim mówienia i rozumienia poprzez powtarzanie na głos.

Pewnego dnia zorientowałam się, że języka obcego można się uczyć instynktownie, najpierw zapamiętać dane wyrażenia i zdania poprzez systematyczne powtarzanie ich na głos, a potem zgodnie z zasadą logiki budować z nich własne przykłady

Beata Pawlikowska

Aplikacja pozwala na wybranie intensywności nauki: konkretnego dnia, godziny i długości trwania nauki – przypomina także, że nadszedł czas na kolejną sesję.

Aplikacja w pełni wykorzystuje możliwości systemu iOS , który dostępny jest w iPhonie i iPadzie, prezentując kurs, znany do tej pory z wersji książkowej, w zupełnie nowy, interaktywny sposób. Podczas nauki użytkownik może min.: nagrywać i odsłuchiwać własne wypowiedzi porównując je z lektorem, oceniać się, śledzić postępy w nauce czy tworzyć listy ulubionych zwrotów. A to wszystko w urządzeniu, z którego można korzystać z każdego miejsca i w każdej chwili

Łukasz Kawęcki z Optizen Labs

Do 31 marca jest dostępny w specjalnej, promocyjnej cenie 2,99 euro. Oprócz pełnej wersji zawierającej ponad 3000 wyrażeń i zwrotów, dostępna jest tez bezpłatna wersja demo.

Raz kupiona aplikacja pozwala na korzystanie z niej i na iPhonie i na iPadzie.

Dzięki aplikacji “Blondynka na językach” języków obcych można uczyć się w dowolnym czasie i miejscu.

Więcej informacji

Aplikacja do pobrania z App Store Wersja demo | Wersja pełna