header_realizacje.jpg

Aplikacja iSentemo

Aplikacja na tablet przygotowana dla firmy Sentemo jest narzędziem wspierającym pracowników firmy w ich codziennej pracy.

iSentemo jest dostępna wyłącznie dla pracowników firmy, którzy otrzymają uprawnienia do korzystania z aplikacji.Jej głównym celem jest symulowanie produktów finansowych oferowanych przez Sentemo, na podstawie danych wprowadzanych podczas spotkań z potencjalnymi klientami oraz wysłanie klientom gotowych symulacji e-mailem po zakończeniu spotkania.

Dodatkowo aplikacja zawiera podstawowe informacje o produktach finansowych oferowanych przez Sentemo oraz warunki ogólne.

Aplikacja iSentemo jest doskonałym przykładem wspierania procesu sprzedaży w biznesie poprzez zastosowanie tabletu. Od teraz, pracownicy nie muszą korzystać z wielokrotnie cięższego od tabletu, laptopa, czekać na jego uruchomienie i szukać połączenia z internetem.

Korzystanie, przez pracowników, z najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych ma też pozytywny wpływ na wizerunek firmy.

Aplikacja iSentemo została przygotowana z wykorzystaniem technologii Adobe Flash Builder 4.6.

Zakres naszych prac obejmował m.in.:

  • projekt graficzny
  • zaprojektowanie nawigacji
  • kodowanie
  • podłączenie statystyk ruchu, pozwalających twórcy aplikacji na bieżąco śledzić nie tylko to, ile osób korzysta z aplikacji, lecz także – w jaki sposób
  • wprowadzenie aplikacji do AppStore i Android Market