header_realizacje.jpg

Blondynka na językach

Bestsellerowy, autorski kurs nauki języków obcych, sprzedany w ciągu kilku miesięcy w ponad pół miliona egzemplarzy, pojawił się w wersji dla iPhone i iPada.

“Blondynka na językach” to kurs rozmawiania w języku obcym, oparty o zupełnie nową metodę uczenia. Powstała ona w oparciu o doświadczenia autorki w nauce języków obcych. Uczy mówienia i rozumienia.Zero gramatyki, “wykuwania” słówek, żadnych odmian czasowników.
W kursie najważniejszym założeniem jest to, że języka obcego można się nauczyć instynktownie - najpierw zapamiętać dane wyrażenia i zdania poprzez systematyczne powtarzanie ich na głos, a potem zgodnie z zasadą logiki, budować z nich własne przykłady. Nauczenie się na pamięć przykładowych konstrukcji oraz ich składowych elementów, pozwala na budowanie nowych zdań i wyrażeń, a więc poprawne posługiwanie się obcym językiem.

Z aplikacji “Blondynka na językach” można korzystać na 3 sposoby: automatyczny – wystarczy włączyć aplikację i pozwolić się poprowadzić. W drugim sposobie dodana jest funkcja nagrywania. W trzecim, użytkownik może wystawić sobie ocenę, która zostaje zapamiętana przez system, aby móc podpowiedzieć użytkownikowi co powinien powtórzyć.

W wersji dla iPhona aplikacja ma inne funkcje w orientacji pionowej, a inne w poziomej. Wybrane słowa i całe zwroty można dodać do ulubionych i korzystać z nich później w określonej sytuacji: np. w restauracji, sklepie czy lotnisku.
Aplikacji można też używać jako słownika i rozmówek. Wystarczy wpisać słowo – w języku polskim lub obcym – do wyszukiwarki, a aplikacja wyświetli zwroty, w których to słowo występuje.

Zobacz jak Beata Pawlikowska opowiada o aplikacji “Blondynka na językach”.

Aplikacja pozwala też na wybranie intensywności nauki: konkretnego dnia, godziny i długości trwania nauki – a aplikacja przypomina, że nadszedł czas na kolejną sesję.
Raz kupiona aplikacja pozwala na korzystanie z niej i na iPhonie i na iPadzie.

Dzięki aplikacji “Blondynka na językach” języków obcych można uczyć się w dowolnym czasie i miejscu.

Zakres naszych prac obejmował m.in.:

  • projekt graficzny
  • zaprojektowanie nawigacji
  • kodowanie
  • podłączenie statystyk ruchu, pozwalających twórcy aplikacji na bieżąco śledzić nie tylko to, ile osób korzysta z aplikacji, lecz także – w jaki sposób
  • wprowadzenie aplikacji do AppStore i Android Market
Blondynka na językach Aplikacja na iPhone’a i iPada do pobrania z AppStore Wersja demo | Wersja pełna