header_realizacje.jpg

Gracze

Przygotowaliśmy pierwszą z książek dla tabletu iPad przy użyciu technologii Adobe Digital Publishing Suite.
Jest nią książka “Gracze” autorstwa Vicky Ward, historia ostatnich miesięcy Lehman Brothers czwartego co do wielkości amerykańskiego banku inwestycyjnego.

Kurhaus Publishing jest jednym z pierwszych wydawców w Polsce, który zdecydował się na odejście od klasycznej formy e-booka i przygotowanie interaktywnej aplikacji książkowej.

Cały proces tworzenia tabletowego wydania – od projektu makiety, po przygotowanie aplikacji i wysłanie do App Store – odbywał się w programach Adobe InDesign i Adobe Digital Publishing Suite. Aplikacja książkowa została wzbogacona o galerie zdjęć i materiały wideo, m.in. autorki książki i polskich recenzentów wydania.
Dzięki sprzedaży książek w App Store poprzez funkcję in-app purchase, pozycję można kupić “jednym kliknięciem” i pobrać w zaledwie kilka minut. To pierwsza z książek z serii “Biznes horyzonty”, w ramach której wydawca chce prezentować światowej klasy literaturę faktu. Do końca roku, w serii ukażą się dwie kolejne książki w postaci aplikacji dla iPada.

Gracze Książka na iPada jest do pobrania z App Store