header_realizacje.jpg

Nordglass

Pobierz aplikację Nordglass, z którą poczujesz się pewniej za kierownicą. Dzięki niej, w przypadku uszkodzenia przedniej szyby samochodu, błyskawicznie uzyskasz pomoc specjalistów. Aplikacja jest przygotowana na dwie najważniejsze platformy w Polsce – iOS oraz telefony z systemem operacyjnym Android.

Dzięki aplikacji:

  • od razu ocenisz, czy można naprawić szybę, czy konieczna będzie jej wymiana,
  • sprawdzisz możliwość bezgotówkowej naprawy szyby,
  • szybko połączysz się ze swoim ubezpieczycielem,
  • znajdziesz najbardziej dogodną lokalizację punktu serwisowego,
  • skorzystasz z porad dla kierowców.
Celem aplikacji przygotowanej dla firmy NordGlass – producenta szyb samochodowych oraz właściciela sieci serwisów wymiany szyb samochodowych – jest możliwość uzyskanie przez kierowcę fachowej porady w przypadku uszkodzenia szyby w samochodzie.

Dzięki aplikacji można od razu ocenić czy uda się naprawić szybę, czy konieczna będzie jej wymiana. Sprawdzić możliwość bezgotówkowej naprawy korzystając z ubezpieczenia AC oraz szybko połączyć się ze swoim ubezpieczycielem. Dzięki wykorzystaniu funkcji geolokalizacji będąc w dowolnym miejscu w Polsce, można sprawnie odnaleźć najbardziej dogodną lokalizację punktu serwisowego lub połączyć się call center, aby złożyć zamówienie lub uzyskać pomocne informacje. Dodatkowo aplikacja zawiera zestaw uniwersalnych porad dla kierowców, w tym przypomnienie postępowania w przypadku wypadku na drodze i zasad udzielenia pierwszej pomocy.

Blondynka na językachAplikację można pobrać z App Store i Android Market