header_realizacje.jpg

Żyj MINI

Aplikacja “Żyj MINI.” jest przygotowana na dwie najważniejsze platformy w Polsce – iOS oraz telefony z systemem operacyjnym Android.

Głównym elementem aplikacji jest, pierwsze w Polsce, innowacyjne wykorzystanie zaawansowanego rozwiązania augmented reality dostarczonego przez firmę Total Immersion.

Zadaniem użytkowników jest „zapolowanie”, czyli odnalezienie logo MINI i skierowanie obiektywu aparatu na logotyp. Skuteczne zdekodowanie prowadzi do odtworzenia jednego ze spotów reklamowych MINI używanych w kampaniach marki na całym świecie. 

Z myślą o obecnych i przyszłych posiadaczach MINI aplikacja zawiera interaktywny katalog modeli, wersji silnikowych i wyposażenia umożliwiając wybór własnego MINI oraz podzielenie się wyborem ze znajomymi poprzez Facebook.

Zainteresowani umówieniem się na jazdę próbną mogą skorzystać z formularza kontaktowego lub, dzięki funkcji geolokalizacji, sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy salon marki MINI.

Dzięki integracji z usługą PUSH oraz wymiennymi ekranami pokazującymi się podczas uruchamiania aplikacji producent może prowadzić komunikację z osobami, które już pobrały aplikację informując je o bieżących wydarzeniach związanych z marką MINI lub o nowościach w ofercie.

Aplikacja spełnia wszystkie wymagania użyteczności i dostępności aplikacji, a atrakcyjny projekt graficzny jest spójny z identyfikacją wizualną MINI.

Aplikacja z jednej strony – jako gadżet, buduje lojalność do marki, z drugiej, spełnia ważne funkcje handlowe (pozyskanie kontaktów do osób zainteresowanych jazdą próbną, umówienie się na jazdę testową, kontakt z dealerem MINI ).

Zakres naszych prac obejmował m.in.:

  • projekt graficzny
  • zaprojektowanie nawigacji
  • kodowanie
  • podłączenie statystyk ruchu, pozwalających twórcy aplikacji na bieżąco śledzić nie tylko to, ile osób korzysta z aplikacji, lecz także – w jaki sposób
  • wprowadzenie aplikacji do AppStore i Android Market
Mini Pobierz darmową aplikację z App Store lub z Android Market i ŻYJ MINI!