header_realizacje.jpg

Mobilna strona Media Trendy 2012

Konferencja Media Trendy, organizowana przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, to najważniejsze, doroczne wydarzenie dotyczące trendów o strategicznym znaczeniu dla mediów i reklamy. To także konkurs innowacyjnego i kreatywnego wykorzystania wszelkiego rodzaju kanałów komunikacji na potrzeby promowania marek. 

Strona mobilna przygotowana przez Optizen Labs zapewnia dostęp do informacji o konferencji, zgłoszeniach do konkursu, danych kontaktowych oraz profili wydarzenia na Facebook i YouTube. Wkrótce zostanie wzbogacona o program, dzięki czemu uczestnicy konferencji będą mogli wybrać, najbardziej interesujące dla nich, prezentacje i panele dyskusyjne.

Użytkownicy strony mogą też wziąć udział w konkursie, wskazując najbardziej innowacyjną kampanię oraz hit w social media w 2011 roku.

Korzyści:

Możliwość budowania wizerunku Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej jako innowacyjnej organizacji, która korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych, aby umożliwić klientom łatwy dostęp do informacji, w jak najkrótszym czasie. Dostęp do informacji o wydarzeniu i programie konferencji z dowolnego miejsca.
Dzięki usłudze pozycjonowania (SEO) strona osiąga bardzo dobre wyniki wyszukiwania w mobilnych wyszukiwarkach.

Zakres naszych prac obejmował m.in.:

  • przygotowanie projektu graficznego spójnego ze stacjonarną stroną internetową Media Trendy
  • wybór treści do publikacji na stronie mobilnej z zawartości strony tradycyjnej
  • zaprojektowanie nawigacji strony tak, aby mogły z niej korzystać przemieszczające się osoby
  • kodowanie i wdrożenie
  • pozycjonowanie strony mobilnej (SEO)
  • podłączenie statystyk oglądalności