header_realizacje.jpg

Strona mobilna Volvo

Optizen Labs zrealizował kampanię mobilną na zlecenie domu mediowego MindShare dla marki VOLVO. Celem kampanii “Jeździsz VOLVO, bo wiesz, że życie to coś więcej”, była promocja modelu VOLVO S60 i nowatorskiego układu City Safety.

Samochody Volvo uznawane są na całym świecie za najbezpieczniejsze auta produkowane seryjnie.  Dzięki układowi City Safety, nowe VOLVO S60 monitoruje ruch uliczny zapobiegając uderzeniom w tył pojazdu przy niskiej prędkości jazdy. Ponadto VOLVO jest wyposażone w pierwszy na świecie system Pedestrian Detection, który rozpozna pieszego niespodziewanie wchodzącego na jezdnię.

Kampania rozpoczęła się reklam na  portalach mobilnych: m.bankier.pl, m.money.pl, m.pb.pl, m.gazeta.pl. Na wymienionych portalach umieszczony został banner reklamowy, który po kliknięciu kierował na stronę mobilną VOLVO, która była głównym elementem tej kampanii. Na mobilnej stronie użytkownik może zapoznać się z informacjami na temat nowego modelu VOLVO S60, obejrzeć galerię zdjęć i filmów video. Dodatkowo, dzięki formularzowi zamieszczonemu na stronie, skontaktować się z dealerem VOLVO w wybranym przez siebie mieście.

Zakres naszych prac obejmował m.in.:

  • przygotowanie projektu graficznego strony mobilnej
  • wybór treści do publikacji na stronie mobilnej z zawartości strony tradycyjnej
  • zaprojektowanie nawigacji strony tak, aby mogły z niej korzystać osoby przemieszczające się
  • kodowanie i wdrożenie
  • pozycjonowanie strony mobilnej (SEO)
  • podłączenie statystyk oglądalności